Een GESLAAGD jaar!

Hoewel de examenperiode ook dit jaar anders dan anders was, zijn alle leerlingen geslaagd!

‘Wij zijn heel trots op onze leerlingen’, zo zegt Bert-Jan Groenewolt, afdelingsdirecteur van de vestiging. ‘Deze groep heeft toch de twee laatste jaren flink last gehad van Corona hindernissen’. De docenten van Terra Oldekerk zien het als een knappe prestatie van de leerlingen om nu een diploma te halen. Iedereen kijkt uit naar het feestelijke moment dat de handtekeningen op het belangrijke document gezet kunnen.

‘Eén leerling verdient voor ons echt wel een speciale vermelding’, aldus dhr. Hogewerf, de examensecretaris van de vestiging. ‘Hendrik Vries is geslaagd met een cum laude vermelding. Zijn eindcijfers zijn gemiddeld boven een acht, waarbij voor wiskunde zelfs een 10 op de eindlijst staat. Een uitzonderlijke prestatie van Hendrik!’